« Úvod | Vanessa Anne Hudgens -... »

Zklamání v lásce nebo od přítele? Čí je to vina...?

Zklamání v lásce nebo od přítele? Čí je to vina...?
Růže
Už se vám někdy stalo, že jste přišli o někoho na kom vám opravdu záleželo? Lépe řečeno, byli jste zklamáni láskou nebo svým přítelem, kterého jste považovali za člověka, kterému můžete říct vše a on nic nepoví? A najednou jste se dověděli, že to, o čem jste mluvili jen s ním o něčem, co mělo být tajemnstvým, že je to teď vyzrazeno širému okolí? Už jste to zažili?
Myslím že už každý byl nějak zklamám buďto přítelem nebo láskou. Je to přirozené. Nebo myslíte že to někdo nezažil? A víte proč k tomu došlo? Byla v tom nějaká třetí osoba, něčí omyl nebo se jen ten druhý na vás prostě "vys*al"? Já myslím, že takových případů už bylo mnoho... Proto si musíme dávat pozor na to co říkáme nebo na to co děláme...
Třeba ve vztahu s jiným člověkem, který je vám hodně blízký a stal se vaší součástí. Je jisté, že nebudou furt jen ty krásné chvíle, kdy jste v objetí těch, kteří vás mají rádi, ale jsou i takové, ve kterých se snažíte prosadit svou pravdu... To že vás ten druhý třeba nějak omezuje a vám se to nelíbí. To je přece normální, život nemůže být jen procházkou růžovým sadem... Proto se na cestě za láskou i za úspěchem setkáte s kdejakým trním(překážkou), přes které se musíte dostat... Hlavně nedělejte ty chyby, jako omezování druhého... Vám by se to líbilo být někým omezován? Třeba že by vám někdo zakázal jít za kamarádama, zakazoval by vám koníčky jen kvůli tomu, že se mu to nelíbí. Líbilo by se vám to? Proto přicházíme o lásku a přátele jen kvůli kravinám, pokaždé než něco uděláte zamyslete se, jaké by to bylo, kdyby to dělal někdo vám...
Mě se například stalo že moje kamarádka se na mě prostě vykašlala a to jen kvůli tomu, že jsem si našla kluka... Je to normální žárlivost nebo závist? Nebo je to tím, že se jí už tolik nevěnuji? Můj názor je, že v tomto příkladu šlo jak o závist a to, že už jí nevěnuji tolik času, ale i o to, že jsem se prý "změnila"... Jak by jste se chovali vy, kdyby jste si našli partnera, se kterým by vám bylo fajn? A jak by jste to nesli, kdyby si váš nejbližší přítel našel druhou polovičku a pak by vám už nevěnoval veškerý svůj čas? Měly by jste pochopení, že se mají dva lidi rádi nebo by ste nad ním udělali křížek...?
Nakonec musíme uznat, že je vina na obou stranách... A to, že tu vinu schazujem na druhého je lidské... Každý dává vinu druhému, ale zamyslete se, jak moc jste vini vy sami.... Už víte?

06.06.2009 11:14:28 | Autor: Dajda | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se