« Úvod | Jak oholit pubické och... »

Sexuální polohy 2.část


Poloha "Venušina nástraha"
Jak na to?
Žena musí být velmi obratná, jestliže upřednostňuje tuto pozici. Vysoce zvednuté nohy dodávají této pozici ještě více erotičnosti. Ve skutečnosti je „více otevřená pozice“ variantou pozice misionářky. Ale díky pozice ženy do ní může muž více proniknout. Muž se nakloní nad ženu, přičemž žena má sexy perspektivu: Napnuté svalstvo působí velice eroticky. Žena má sice obě ruce volné, ale jen málo prostoru, proto by se měla alespoň podepírat lokty, aby zůstala ve stabilizované poloze.
Venušina nástraha

Poloha "Sloni"
Jak na to?
Ona leží na břiše, položí si ruce vedle těla a rozevře lehce nohy. Pod sebe si položí polštář, aby byla trochu výš. On si na ní lehne zezadu a zaujme stejnou pozici jako ona. Přitom by měl svými bedry pohybovat lehkými krouživými pohyby a ne hned silně narážet.
Sloni

Poloha "Posvátná kráva"
Jak na to?
Ona se spustí na zem na všechny čtyři. On si klekne za ní a nasedne na ní, jako býk při milostné hře, zezadu.
Co je na tom super?
Pozice je známá jako doggy styl, je to už klasika na západní polokouli. Kdo má přitom na mysli, že to tak dělají posvátná zvířata v Indii, rajcuje ho to prostě víc. Kromě toho on do ní může zvlášť hluboce proniknout a přirážet tak plnou silou, jak chce.
Další plus pro něj:
On si užívá pohledu na její zadek. Může ji přitom hladit po těle, protože má obě ruce volné.
Posvátná kráva

Poloha "Smělá jezdkyně"
Jak na to
- muž leží rovně na zádech
- ona si sedne zády k obličeji na jeho úd a chytne se jeho kolenou, tak aby on ji mohl přidržovat za kotníky
- když je v ní, tak ona může určovat úhel předkláněním a zakláněním horní poloviny těla
Co je na této pozici super?
Aktivní průběh této pozice leží na partnerce, partner může v klidu relaxovat. Je zcela na ní jak rychlou zvolí jízdu a jak hluboko nechá partnera proniknout.
Smělá jezdkyně

Poloha "Stulení hadi"
Jak na to?
- on si jednoduše lehne na záda
- ona se pomalu sveze na jeho penis
- poté se trošku natáhne, aby ležela v celé délce po jeho těle
- vezme jeho ruce a překlene jimi své tělo
- on ohne jeho nohy ven, aby se mohla sama podepřít prsty u nohou
Co je na tom super?
Oba partneři se drží za ruce, její prsa se dotýkají jeho hrudníku, stehna se proplétají navzájem. Tak velké množství kontaktu s tělem toho druhého se postará o maximum erotické intimity. Další plus pro ni: Pohybem se stimuluje její klitoris.
Studení hadi

Poloha "Zpátečního aktu"
Jak na to?
Zády k partnerovi, tlačí žena svoje nohy proti vypolstrované židli nebo stoličce a podepírá se lokty o židli. Muž na ni tlačí zezadu a projíždí jí rukama mezi jejíma lehce rozkročenýma nohama, aby dráždil její klitoris. Teprve potom do ní vnikne svým údem. Tato pozice provozuje vzrušující stimulaci G-bodu. Muž může mimo jiné stimulovat i hruď ženy. Tato pozice může být prováděna i análně.
Pozice zpátečního aktu

Poloha "Krk přes tělo"
Jak na to
- ona si klekne a natáhne ruce na zem před sebe
- nebo se může i podepírat lokty (tady ale doporučujeme polštář)
- on si stoupne za ní, zvedne ji za nohy kotníky a vnikne do ní
Co je na tom super?
Bude milovat hluboké proniknutí. Mimo toho jsou díky neobvyklé pozici objeví i body, o kterých předtím vůbec nevěděla. Jeho obšťastní především optické dráždění.

Poloha "Lotus"
Jak na to?
Muž sedí s překříženýma nohama na posteli, žena se mu posadí „přímo do rány“. Během toho, jak do ní proniká, určuje svýma rukama rytmus pohybu a mazlí se s jejím hrudníkem a ústy.
Lotus

Poloha "Posezení na kolíku"
Jak na to?
Žena se posadí na jeho úd, položí se jakoby dozadu a přitom se podepře rukama a roztáhne doširoka své nohy.
Teď se může pohybovat tam a zpět, takže ona sama má na starosti stimulaci jeho údu. Díky zvláštnímu úhlu, který zaujímá jeho penis ve vagíně, přináší tato poloha velmi dráždivé vzrušení. I muž může díky svým pohybům toto vzrušení umocnit.
Posezení na kolíku

Poloha "Závratná houpačka"
Jak na to?
- oba partneři stojí proti sobě
- partnerka obejme rukama jeho krk
- on partnerku potom zvedne do výšky jeho boků, přičemž jí svýma rukama vytvoří sedačku
- během toho, jak do ní vjíždí jeho úd, obejme partnerka jeho hýždě svými stehny
- tuto pozici si můžou muži ulehčit tím, že si partnerku opřou zády o zeď
Co je na tom super?
Tato poloha vám garantuje sex s orgasmem. Čím více se budete houpat, tím divočejší bude průběh… Kromě toho tady má partnerka příležitost se zcela oddat svému partnerovi a nechat vše na něm.
Závratná houpačka

Poloha "Postavení měsíce"
Jak na to?
Nejčastější pozice je čelem k sobě, přičemž leží muž nahoře – často označována jako "misionářská pozice", nebo "partnerská pozice". Název "Misionářská pozice" je více vhodná, než všechny ostatní názvy. Styk může být opatrný, pečlivý, něžný, dlouhý, ale i krátký nebo prudký. Každý pár může začínat s touto pozicí. K oddalovaní mužova orgasmu, můžete náhle přejít do jiné polohy, protože tato jistě přivede oba partnery k vyvrcholení. Tato pozice uvolňuje ženu, ulehčuje pronikání a podporuje údery mužovy pánve. Tato pozice se hodí dobře i k líbání nebo mazlení. Některým ženám je přece jen hluboký náraz nepříjemný a chtějí se proto pohybovat volněji.
postavení měsíce

Poloha "Trojnožka"
Jak na to?
Oba partneři stojí vzpřímeně proti sobě. Ona ohne nohu a vystrčí koleno. On uchopí tuto ohnutou nohu rukou a během toho, když se oba objímají, do ní pronikne. Ona: Všechny pozice ve stoje jsou podle kamasutry vrcholem umění. Přinese to i partnerce vysoký požitek? Nejostřejší poloha "trojnožka" určitě není. Ale je přesto pěkně srdečná a upřímná, neboť se partneři musí skutečně pevně obejmout, aby to vůbec klaplo tak, jak má. On: Ostře! Partneři se objímají a vypadají harmonicky. Nádherně se tato pozice hodí k "rychlým číslům", například na nudných „stojících“ párty.
Trojnožka

Poloha "Jízda na velbloudovi"
Jak na to
Jestliže ženy ve staré Indii jezdili na koni, velbloudovi, nebo dromedárovi, směly se posadit na hřbet pouze ze strany. Zde naznačená pozice sice neumožňuje hluboké proniknutí údu do vagíny, ale přináší silné procítění, pokud žena krouží, rotuje a vrtí svým zadečkem. Přitom se může opřít o nohu partnera.
Jízda na velbloudovi

Poloha "Kleště"
Jak na to?
S pokrčenýma nohama si žena sedne obličejem obráceně k muži, ten přitom leží na zádech. On do ní pronikne svým penisem, střídavě do ní tlačí a dlouze ji pevně drží. Penetrace je hluboká. Když toto zkombinujete s lehkými pohyby, je to jeden velký požitek.
Kleste

Poloha "Objetí stromu"
Jak na to?
Ona leží na zádech. On si před ní klekne a zvedne její boky do výšky svých beder, tak že ona spočívá na ramenech.
Co je na tom super?
Muž určuje rytmus a tempo, ona zvláště ocení, že tato pozice umožní intimní a láskyplný sex.
Objetí stromu

Poloha "Lžičky"
Jak na to?
Oba partneři leží na straně, zatímco se muž zezadu těsně přitlačuje ženu. Ona přitulí svou pánev k jeho a obejme ho svýma nohama, muž hladí klitoris ženy. Žena se může sama stimulovat před proniknutím údu partnera. Tato pozice je skutečně příjemná, pohodlná a málo unavuje. Může být i velice povzbuzující, zvláště, když je podpořena skutečnou láskou. Muž a žena si lehnout do pozice lžiček – odtud název. Muž do ní vnikne zezadu a pěkně ji hladí. V této pozici může hladit a líbat její ňadra. Pozice je dovolena i těhotným ženám do pátého měsíce.
Lžička

Poloha "Dvojité zakrytí"
Jak na to?
Muž leží na zádech a žena je položena na něm. Ona se podepírá lokty, nohy má pokrčené a chodidla jsou položena na jeho kolenou (nebo na podložce těsně jeho kolen). Muž, který drží ženu za boky, do ní jemnými pohyby „pronikne“. Žena ho podporuje tak, že pohybuje pánví nahoru a dolů. Tato pozice se hodí jako předehra a přechod do jiné pozice a to tak, že se muž a žena jednoduše obrátí.
Dvojité zakrytí

Poloha "Číslo na doma"
Jak na to?
Žena leží na zádech, přičemž její hýždě leží na okraji postele. Muž klečí na polštáři na zemi a proniká do partnerky, přitom současně hladí klitoris a ňadra (tato pozice se může praktikovat i na stole). Místo pohybů vpřed a vzad se může žena těsně přivinout k muži a obejmout ho svýma nohama. Velmi vzrušující pozice: Ona cítí pulsující penis a on pohyby svalů vagíny.

Poloha "Trhaný koníček"
Jak na to?
Žena se spustí na stehna muže. Pronikající úd jí poskytuje tu nejlepší slast a rozkoš, tím že semkne svoje nohy za zády partnera a pánví pohybuje dopředu a dozadu, čímž provádí táhlé a vinuté pohyby.
Obličeje jsou blízko u sebe, partneři si mohou vyměňovat vášnivé polibky. Tato pozice umožňuje nepřeberné množství variant.

Poloha "Roztínání bambusu"
Jak na to
• Ona leží na zádech.
• On si lehne na ni.
• Ona poté natáhne jednu nohu na postel a druhou položí na ramena partnera.
• Během soulože střídá obě nohy tak, že jednou leží na partnerovi jedna, podruhé druhá.
• Měla by přitom zkusit, najít stejnoměrný rytmus.
Co je na tom super
I když pravidelné střídání nohou může vypadat jako velice namáhavé, vyplatí se to.
Díky hlubokému proniknutí penisu může partnerka vnímat velmi intenzivní prožitky a partner pociťuje příjemné masírování údu, neboť díky partnerčiným pohybům nohou jsou jeho vnitřní svaly střídavě napínány a povolovány.
Roztínání bambusu
05.06.2009 01:15:25 | Autor: Dajda | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se