« Úvod | Sexuální polohy 1.část »

Jak oholit pubické ochlupení? Krok za krokem

Existuje mnoho metod, jak se ochlupení zbavit. Některé odborné procedury vyžadují účast odborníka - laser, jiné zvládne každá žena - holení.


1. Vyberte si styl či tvar zástřihu.
Než vejdete do sprchy, nejprve chloupky mírně zastřihněte do budoucího tvaru.
Jak se oholit
((1. Brazílie, 2. srdce, 3. úhledný trojúhelník, 4. miniaturní trojúhelník, 5. bermudský trojúhelník (člověk by se "tam dole" ztratil), 6. Kleopatra nebo Sfinga (oholte všechno)))

2. Sprcha.
Nechte pokožku a ochlupení zvláčnět v teplé vodě. Budete potřebovat holící strojek, holící gel a zrcadlo.

3. Holení zepředu.
Aplikujte gel v libovolném množství na oblast, kterou chcete holit. Napněte rukou kůži, aby byl holený povrch co nejhladší. Odborníci někdy radí holit se po směru růstu chloupků, abychom zabránili zarůstání chloupků a řezným rankám. Mnoho žen se ale musí holit proti srsti aby byl výsledek uspokojivý. Záleží čistě na vás, na hustotě ochlupení a na úhlu, pod jakým chloupky rostou. Pokud se holíte do tvaru srdíčka nebo miniaturního trojúhelníku budete potřebovat zrcadlo.

4. Vulva.
Dalším krokem je holení hlouběji mezi nohama, a protože se dostáváte do citlivé oblasti raději se na to posaďte. Nadzvedněte jednu půlku, aplikujte gel a opět rukou natáhněte kůži. Holte se směrem k vaginálnímu otvoru. V okolí stydkých pysků pracujte krátkými, hladkými tahy.

5. Hráz a řiť.
Někdo má sklon tato místa zanedbávat, protože jsou špatně přístupná nebo si řekne: "ale, kdopak si toho všimne". Neodbývejte tuto oblast, neboť může být vystavena pohledům, pokud budete v tangách. Nespěchejte, až se pro Vás stane holení rutinou budete umět postupovat rychleji, ale z počátku buďte opatrná.

6. Zvykněte si na holení.
Udělejte z holení další podvědomý zvyk, jako je například čistění zubů. Mějte vždy po ruce nové žiletky a gel.


04.06.2009 23:05:56 | Autor: Dajda | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se