« Úvod | Cití v sobě ženy mužsk... »

Nejčastější délka sexu? 3 – 7 minut!

Aneb Co všechno o nás prozradily sexuální průzkumy

Sex
Plodnost žen se pozná i podle oblečení!
Podle sexuologů se ženy v době ovulace oblékají mnohem výstředněji a nosí více šperků. Dávají přednost přiléhavým sukním před džíny, botám na vysokém podpatku, hlubokým výstřihům a ukazují více nahé kůže. Také podvědomě více kroutí boky a více flirtují. Aniž by si to uvědomovaly, okolí tím sdělují, že právě teď by se o ně měli muži ucházet, protože mají plodné dny.
Svobodní muži vydrží bez sexu maximálně tři týdny!
Potom už jsou ochotní sbalit první holku na baru, zvlášť posilníli se předem pár panáky. Ženatí vydrží o něco déle – nejspíš proto, že jim nic jiného nezbývá.
Ženám naopak delší sexuální abstinence nevadí!
Většina žen uvedla, že místo sexu raději doma uklidí a cítí se pak minimálně stejně dobře jako po vášnivé noci s partnerem. Ženy si stěžují, že sex je pro ně často stresující, protože neustále přemýšlejí, zda jsou dostatečně krásné. Při uklízení tento stres odpadá.
Mužům ve spokojeném vztahu pomalu ubývají kvalitní spermie!
Naopak muži, kteří neustále vyhledávají milostné aférky, mají kvalitních spermií více. Jejich tělo se tak podvědomě připravuje uspět v boji se soky. „Je také prokázáno, že muži podezřívající partnerku z nevěry při souloži vykonávají nevědomky rychlejší pohyby a mnohem hlouběji pronikají do vagíny. Snaží se tak vypudit soupeřovo semeno,“ tvrdí americký výzkum.
Ženy myslí na sex v průměru třikrát denně, zatímco muži až desetkrát!
Celá čtvrtina Čechů se ale přitom miluje méně než jednou měsíčně.
První pracovní pondělí po Silvestru je v Evropě statisticky nejčastějším dnem, kdy lidé žádají o rozvod!
Vánoční svátky jsou tak pro vztahy nejrizikovějším obdobím roku. Uvádí to studie, která zkoumala informace od stovky advokátních kanceláří. Každé páté manželství se dostane v těchto dnech do krize. „Problém mají partneři, kteří si začnou vytýkat každodenní návyky, které normálně nezaregistrují, jelikož spolu tráví jen malou část dne,“ uvedla britská specialistka na rodinné právo z kanceláře Dawsons Solicitors. „K tomu je nutné přičíst obavy z finanční situace a vliv příbuzných. A Nový rok je pak tou chvílí, kdy lidé bilancují a dělají rozhodnutí do budoucna.“
Dalšími kritickými částmi roku jsou:
2) konec června (čas před dovolenou)
3) srpen (po dovolené)
4) říjen (mění se počasí, podzimní deprese).
Nejvyšší sexuální aktivitu mají muži kolem 18. roku života, ženy až o 10 let později – ve 28 letech!
Je to kvůli sexuálním hormonům. Muži mají nejvyšší hladiny testosteronu právě v 18. U žen je nejvyšší hladina estrogenu ve 28.
Délka ženského ukazováčku prý poukazuje na plodnost!
Ženy, které mají delší ukazováčky než prsteníčky, jsou údajně plodnější a mají více potomků. Naopak muži s delšími prsteníčky jsou v sexu náruživější!
Ženy s měkkým a přitažlivým hlasem mají více zkušeností a jsou lepší milenky!
Hlas totiž ovlivňuje hladina pohlavních hormonů v krvi. Stejných hormonů, které řídí sexuální chování. Další výzkum zjistil, že muži s hlubokým hlasem jsou pro ženy mnohem přitažlivější než muži s jemným barytonem. U většiny dam hluboký mužský bas vyvolává pocit síly, bezpečí, jistoty a sebedůvěry.
Vzdělanější muži střídají častěji partnerky!
Pokud vedle sebe postavíte muže s výučním listem, maturitou a vysokoškolským diplomem, nejpromiskuitnějším budou s největší pravděpodobností vysokoškoláci. Jedním z důvodů je, že mají vyšší sebevědomí. Na druhé straně ale začínají se sexem nejpozději.
Pro ženu není u muže nejdůležitější krásný obličej, ale hlavní roli hraje to, zda je symetrický!
U žen v tomto směru pracuje jejich podvědomí, které hledá vhodný genetický materiál pro otce jejich dětí. Symetrický obličej je pro ně důkazem, že muž nemá žádné dědičné vady.
Muž potřebuje přesně 8,2 vteřiny, aby se zamiloval na první pohled!
Tvrdí to vědci v odborném časopise Archives of Sexual Behavior. Čím déle se prý muž dívá na ženu, když se poprvé setkají, tím větší o ni má zájem. Pokud je ale pohled kratší než 4 vteřiny, žena ho vůbec nezaujala. To ale neplatí pro ženy. Jejich oči na mužích spočinou stejně dlouho, ať jsou pro ně přitažliví, nebo ne…
Pokud muž v sexu občas selže, může si být žena skoro jistá, že jí není nevěrný!
Ačkoliv se traduje opak, je prokázáno, že nevěra se u muže projevuje zvýšenou potencí k vlastní ženě. I nevěrné ženy planou k vlastním mužům zvýšenou vášnivostí. Ve zdravém manželství se proto nejlépe cítí podváděný partner (který o nevěře ale samozřejmě neví).
Manželství, kde je jeden z partnerů nevěrný, jsou na tom se sexuálním životem celkově lépe.
Podle sexuologického výzkumu z Německa v podobných manželstvích trvá sexuální život o 10 let déle než tam, kde lidé žijí v absolutní věrnosti.
Sexuální výpomoc? 60 % mladých lidí to tak dělá!
Občasný sex mezi kamarády bez toho, že by muž a žena spolu chodili, vyhovuje 60 % mladých lidí, zjistil výzkum na amerických univerzitách. Podobný »vztah« už přitom mělo 67 % studentů.
Ženy mají raději nakupování než sex!
Celosvětový průzkum odpovídal na otázku, jak lidé nejraději tráví volný čas.
Jak odpověděly ženy:
1. Vyjít s přáteli do společnosti ..25 %
2. Nakupování .....17 % (muži jen 2 %)
3. Televize .............................15 %
4. Sex ..................................10 %
5. Spánek ...............................8 %
Jak odpověděli muži:
1. Sex..................................28 %
2. Sport ...............................18 % (u žen jen 6 %)
3. Spánek .............................12 %
4. Posezení s kamarády .............11 %
5. Televize ...................................10 %
Mužský ideál? Domácí puťka s velkými ňadry!
Z britského průzkumu vyplývá, že se společnost vrací k trendům z 50. let. Mužům se sice fyzicky nejvíc líbí blonďaté sexbomby (velká ňadra, štíhlé dlouhé nohy, menší postava), pro život ale touží po »hospodyni«, která vypere, navaří, vyžehlí a bude dobrou mámou. A k tomu má samozřejmě velká ňadra…
Co vyžadují muži od manželky
1. Péče o domácnost.................44 %
2. Vaření ...............................39 %
3. Starost o děti ......................33 %
4. Moc nemluvit .......................31 %
5. Častější sex ........................29 %
Co vyžadují ženy od manžela
1. Schopnost naslouchat ............41 %
2. Být oporou .........................39 %
3. Finanční zabezpečení rodiny .....38 %
4. Smysl pro rodinu ...................24 %
5. Manuální zručnost .................23 %
Velká ňadra? Špatný sex!
Čím větší má žena ňadra, tím menší má její partner »výdrž« v sexu. Britská studie prokázala, že muži sice sní o ženách s velkými prsy, když ale dojde k erotickým hrátkám, jako by z chlouby svých partnerek dostali strach! Důsledkem těchto obav je pak nižší vzrušení u muže a tím kratší sex.
Počít chlapce trvá déle než počít dívku.
Podle nové studie rozhoduje o pohlaví dítěte i doba, po kterou se žena snaží počít. Čím déle jí to trvá, tím vyšší je pravděpodobnost, že se jí narodí chlapec. Mužský ejakulát sice obsahuje stejný poměr spermií s chromozómem X (holčička) i Y (chlapeček), pokud ale snaha o miminko trvá déle, většinou uspěje spermie Y. Naopak spermie X jsou úspěšnější při prvních pokusech. Pokud se pár snaží počít dítě přirozenou cestou, s každým dalším rokem čekání se zvyšuje o 4 % šance, že miminko bude chlapec...
Nejlepší milenci? Počítačoví experti!
Většinou to nejsou žádní manekýni a mnozí je považují za podivíny. Takoví jsou téměř všichni »ajťáci« – tedy odborníci IT (informačních technologií) a počítačoví profesionálové. Přesto se v rozsáhlém britském průzkumu, kterého se zúčastnilo na 2000 žen a mužů, umístili na první příčce jako nejlepší milenci s nejméně sobeckým přístupem ke svým sexuálním partnerům! Podle průzkumu je mezi IT specialisty absolutně nejmíň sobců – celých 82 % počítačových odborníků klade na první místo potěšení a potřeby svého protějšku, až pak myslí na vlastní slast. Naopak nejvíce sexuálně egoističtí jsou sportovci a instruktoři z posilovny. Ti také nejvíce odmítají užívání erotických pomůcek.
Nejméně sobečtí milenci
1. IT odborníci .......................82 %
2. Úředníci a lidé z kanceláří .......74 %
3. Zdravotníci ........................70 %
4. Nezaměstnaní ....................69 %
5. Pohostinství a restaurace ......65 %
6. Dělníci .............................53 %
7. Služby .............................52 %
8. Učitelé .............................50 %
9. Podnikatelé .......................49 %
10. Sportovci .........................41 %
Dvě třetiny mužů onanují pravou rukou se zavřenýma očima!
Vyplynulo to z rozsáhlého průzkumu internetového portálu LoveHoney.
● Jakou rukou onanují?
Pravou .................................68 %
Levou ..................................22 %
Obouruč ...............................10 %
● Inspirace při onanii?
1. Vlastní představy (a zavřené oči)
2. Počítač nebo pornočasopis
3. Představa konkrétního člověka
● Kam potom s »odpadem«?
1. Pochytají »to« do dlaně ..........37 %
2. Slipy, trenýrky či pyžamo ........18 %
3. Kapesník............................15 %
4. WC ..................................14 %
5. Umyvadlo, vana ...................12 %
6. Použité ponožky .....................2 %
Mezi dalšími odpověďmi se objevil třeba květináč, kuchyňský dřez či koberec.Výzkum také mj. zjistil, že gayům trvá masturbace kratší dobu (v průměru 54 pohybů »tam a zpátky«) než heterosexuálům (62 posunů rukou).
Nejvíc ženských mají padouši!
Samolibí, s ledovým srdcem, dychtící po moci – takoví muži získají skutečně více žen. Díky studii z Nového Mexika je to už i vědecky ověřeno. Egoisté (tedy muži, kteří myslí jen a jen na sebe) sice nejsou oblíbeni ve společnosti, ale hrají rozhodující roli v lidském vývoji, protože se častěji rozmnožují. Vědci učinili pokus s 200 studenty. A zjistili, že šovinisté a násilníci, ale i lehkovážní muži s dobrodružnou povahou měli za stejnou dobu mnohem více partnerek než ostatní.A jaký typ žen nejvíc upřednostňují muži? Podle ankety časopisu GQ jednoznačně zkušené, dominantní ženy. Ty jsou nejatraktivnější pro 75 % mužů.
Na co myslí muži při sexu s manželkou?
Výsledek internetové ankety, které se zúčastnilo více než 2000 mužů.
Na hezkou kolegyni nebo sousedku ............40 %
Na partnerku, s kterou má právě sex ..........34 %
V mysli si přehrávají pornofilm....................12 %
Na sport ..............................................7 %
Představují si sex s vnadnou celebritou ..........5 %
Na něco úplně jiného ................................2 %
Hořká čokoláda prodlužuje erekci!
Hořká čokoláda a ostružinová marmeláda posilují u mužů schopnost erekce. Rozšiřují totiž cévy. A čím více je chuť čokolády hořká, tím věští má následný účinek v posteli. Píše to časopis Men´s Health s odvoláním na mezinárodní studie. Mimochodem – problémy s erekcí má více než milion českých mužů. A největším »zabijákem« sexu je kouření. U mužů, kteří kouří 20 cigaret denně, je o 40 % větší pravděpodobnost, že budou impotentní, než nekuřáci. Uvádí se to ve výzkumu britské společnosti Tobacco Control.
Jak je důležitý sex pro ženy?
Přes 80 % žen tvrdí, že raději zůstanou ve vztahu s mužem, který je sice neuspokojí třikrát za noc, ale projevuje jim city a má o ně skutečný zájem.
Muži chtějí sex na třetí schůzce, ženy až na páté!
Z rozsáhlého internetového průzkumu vyplývá, že muži skončí v posteli s novým objevem v průměru na třetím rande, zatímco ženy čekají až do pátého. Realita je ovšem trochu jiná. Každá třetí žena má sex už na prvním rande.
Jen pětina žen zažívá orgasmus při každém sexu!
Rozsáhlý průzkum společnosti Smarter Sex zkoumal četnost orgasmu u žen.
Při každé souloži ...........................22 %
Velmi často .................................31 %
Zhruba při každém druhém sexu ........15 %
Jen výjimečně ..............................22 %
Ještě nikdy .................................11 %
Dvě třetiny dotázaných žen uvedly, že občas orgasmus předstírají.Ženy s lesbickými sklony mají orgasmus častěji.
Třetina českých mužů a žen zůstává svobodná!
Doba, kdy do manželství vstupovalo 98 % žen a 95 % mužů a polovina Češek byla vdaná už ve svých 21 letech, je pryč.
● Do věku 50 let zůstává nyní v Česku svobodných: 37,1 % mužů a 30,3 % žen.
● Mimo manželství se narodí: 35 % dětí.
● Svobodným matkám se nejvíce dětí rodí: na Karlovarsku (51,1 % z celkového počtu dětí) a na Ústecku (48,3 %). V okrese Most se mimo manželství rodí dokonce 61 % dětí.
● Nejméně rozvodů a dětí narozených mimo manželství: na jižní Moravě. Ale i tam podíl dětí narozených mimo manželství přesahuje 20 %.
● Nejvíce dětí se narodí svobodným matkám se základním vzděláním (70 %), vysokoškolačky představují mezi svobodnými matkami jen 20procentní podíl.
● Průměrný věk, kdy vstupují do manželství: muži 34,5 roku, ženy 29,8 roku.Mimochodem – z jedné rakouské studie vyšlo najevo, že nejplodnější jsou ty páry, v nichž je muž o čtyři až šest let starší než žena.
Manžela by vyměnila každá pátá žena!
Každá pátá vdaná žena ve věku od 35 do 44 let by okamžitě vyměnila svého manžela za jiného muže; 58 % z vdaných žen by naopak nevyměnilo manžela »ani za nic«.
Touha podvést partnera u žen vrcholí v pětačtyřiceti, u mužů později!
Touha podvést partnera sílí s věkem. U žen vrcholí kolem 45. roku, u mužů kolem 55. roku života. Pak opět pomalu klesá. Z žen se pak nevěry dopouští ty s vyšším vzděláním a z velkých měst.
Češi jsou čtvrtý nejpromiskuitnější národ!
Mezi 48 ekonomicky nejvyspělejšími zeměmi s více než 10 miliony obyvatel je nejpromiskuitnějším státem Velká Británie. Britky jsou také nejsvolnější k náhodnému sexu a rády si užívají sex na jednu noc. Ale Češky a Češi za nimi příliš nezaostávají – po Němcích a Nizozemcích nám celkově v žebříčku promiskuity patří 4. místo na světě. A Češky jsou dokonce nejvíc nevěrné na světě! A také jsou z Evropanek nejnáruživější! Sex minimálně jednou týdně zažívá 57 % z nich. U Rakušanek je to například jen 38 %, u Němek 46 %.
Krátký sex je pro většinu lidí nejlepší!
Sex dlouhý 7 až 13 minut je doba, kterou většina lidí považuje za ideální. Vůbec nejčastěji trvá ovšem milování jen tři až sedm minut.
04.06.2009 21:56:38 | Autor: Dajda | stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se